Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Pohádky a pověsti >

Pověsti o čertech a jiných strašidlech

Pověsti o čertech a jiných strašidlech

Cena produktu Pověsti o čertech a jiných strašidlech není známa.

 

Popis produktu Pověsti o čertech a jiných strašidlech: Vítám vás u knihy pověstí, které mají především poučit ostatní, tedy hlavně děti, o tom co se stane, když nebudou poslouchat. Jistě jste i vy zaslechli v dětství z úst rodičů či prarodičů slova ty... > více informací


Pověsti o čertech a jiných strašidlech - popis

nahoru

Vítám vás u knihy pověstí, které mají především poučit ostatní, tedy hlavně děti, o tom co se stane, když nebudou poslouchat. Jistě jste i vy zaslechli v dětství z úst rodičů či prarodičů slova typu :"Když nebudeš poslouchat, odnese tě čert!" Kniha pověstí je zaměřená právě na takováto strašidla jimiž čerti, hejkalové, trpaslíci, bílé paní starých zřícenin hradů, divoženky, bludičky aj.

Druh Pověsti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pověsti o čertech a jiných strašidlech užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Dobrodružná literatura, Literatura pro nejmenší, Ostatní dětská literatura.

Nejlevnější Pověsti o čertech a jiných strašidlech akční ceny - Levné Pověsti o čertech a jiných strašidlech

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pověsti o čertech a jiných strašidlech stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pověsti o čertech a jiných strašidlech najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pohádky a pověsti.